Zapytaj o termin

Opieka nad zwierzętami

Zajmę się Twoim zwierzakiem kiedy Ty będziesz wygrzewać się na plaży, chodzić po górach, ruszysz w podróż służbową czy jakąkolwiek inną lub po prostu będziesz chciał spędzić cały dzień poza domem :)

Jestem tu po to, aby umilić czas rozłąki Twojemu futrzanemu przyjacielowi i zapewnić mu najwyższy poziom opieki w oparciu o specjalistyczną wiedzę i doświadczenie. Zapewniam profesjonalną opiekę obejmującą spacery, karmienie, zabawy, drapanie za uszkiem i wszystko to, czego potrzebuje Twój zwierzak! Dbam nie tylko o bezpieczeństwo moich podopiecznych, ale także o ich potrzeby gatunkowe i te wynikające z indywidualnego charakteru, co przekłada się na dobre samopoczucie zwierząt i spokój opiekunów.

Zajmuję się głównie psami i kotami, ale napisz do mnie jeśli masz inne zwierzę i wspólnie ustalimy plan działania :)

Dołącz do grona zadowolonych opiekunów i zarezerwuj opiekę dla swojego zwierzaka u Szczekajmy w tym samym kierunku!

Jagoda Anczarska
Szczekajmy w tym samym kierunku

Garwolin | Piaseczno | Ryki

Strona została stworzona przy wykorzystaniu kreatora stron www WebWave

Przed wykonaniem usługi wysyłam ankietę dotyczącą zwierzęcia, dzięki której lepiej poznam jego potrzeby, codzienną rutynę oraz oczekiwania opiekunów.

Możemy również umówić się przed Twoim wyjazdem na spotkanie zapoznawcze, abyś miał/a pewność, że zwierzę trafi w dobre ręce.

Codziennie wysyłam opiekunom zdjęcia zwierzaków z opisem jak się dzisiaj czują oraz co robiliśmy :)

Zajmuję się również zwierzętami chorymi, wymagającymi podawania leków (z wyjątkiem zastrzyków) czy wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych. Posiadam auto dostosowane do przewozu psów, więc podjechanie do weterynarza na badania czy wizyty kontrolne nie jest dla mnie problemem.

W każdej wersji opieki istnieje możliwość wykupienia dodatkowo treningu ze wspólnie ustalonego zakresu w cenie 100 zł/h.

Zapytaj o termin

Od czego zaczynamy?

Rodzaje opieki

Opieka dobowa w domu zwierzęcia

Opieka dojazdowa

Petsitting dzienny

Opcja dla wszystkich zwierząt, które czują się najlepiej w swoich własnych czterech kątach.

W przypadku opieki dobowej w domu zwierzęcia przeprowadzam się do Was i maksymalnie dostosowuję plan dnia do rutyny zwierzęcia. Dbam o porządek, podlewam rośliny, a w czasie odpoczynku zwierzaka nadrabiam pracę przy komputerze. 

Przed umówieniem opieki zachęcam do wcześniejszego spotkania (na żywo lub online), dzięki czemu będziecie mogli mnie poznać przed wpuszczeniem do swojego domu. Wiem jak ważne jest zaufanie w tej kwestii, dlatego chcę, abyście mieli pewność, że zajmę się odpowiednio nie tylko Waszym pupilem, ale też Waszym domem :)

W tej opcji opieki mogę dojechać w każde miejsce w Polsce z doliczeniem kosztu dojazdu.

Jeśli Twoje zwierzę potrzebuje tylko jednej lub kilku wizyt w ciągu dnia - ten rodzaj opieki jest dla Was.

Tego rodzaju opieka sprawdza się w przypadku:

• doglądania kotów (karmienie, sprzątanie kuwet, zabawa)

• wychodzenia z psem na spacer (karmienie, zabawa)

• doglądania innych zwierząt (chomików, rybek, żółwi itp.)

W przypadku pojedynczych wizyt w ciągu dnia dojeżdżam do zwierząt na terenie Garwolina i jego bliskich okolic.

Czekają Cię nadgodziny w pracy? Wybierasz się na wesele? Wiesz, że nie będzie Cię cały dzień w domu i nie chcesz, aby Twój pies czy kot spędzał długie godziny sam?

W takich przypadkach możliwa jest opieka wielogodzinna z zachowaniem codziennej rutyny zwierzęcia. Ja dotrzymam mu towarzystwa, a Ty nie musisz się martwić o swojego pupila :)

Opieka wielogodzinna jest możliwa na terenie Garwolina oraz miast w odległości do 60 km z doliczeniem kosztu dojazdu. Minimalna długość opieki to 4 godziny.

Opinie zadowolonych opiekunów

Opiekunka psa Rafiego

Bardzo polecam :) zostawiłam pieska pod opieką na kilka godzin. Dostawałam zdjęcia psiaka, wiadomości gdzie byli, co robili, byłam spokojna o swojego czworonoga. Kontakt bardzo dobry, bardzo miła osoba i z dużą wiedzą :)

Opiekunowie suczki Kluski i kotki Oreo

 


Dziękujemy! Jak zawsze najlepsza opieka dla dziewczyn ;)

Opiekunka suczki Molly

Chciałabym Ci bardzo podziękować za opiekę nad Molly! 
Jestem w szoku jak dobrze Molly czuła się w Twoim towarzystwie, mam nadzieję że nie była zbyt kapryśna ;) Jeszcze raz bardzo dziękuję!